Głośniki Philips – Bluetooth

0

TOP 5 głośników bezprzewodowych Philips 2019

Jak na tak niewielkie rozmiary, głośniki Bluetooth Philips cechuje bardzo wysoka jakość dźwięku. Każdy z modeli głośników bezprzewodowych marki Philips posiada intensywny, mocny dźwięk i bez problemu mieści się w dłoni. Odtwarzanie ulubionej muzyki odbywa się bez zakłóceń i zniekształceń, a to wszystko dzięki technologii Bluetooth. Kolejną zaletą, którą posiadają głośniki Bluetooth Philips jest wysoka energooszczędność i duży zasięg. Komunikacja z głośnikiem może odbywać się nie tylko za pomocą smartfona, laptopa czy tabletu, ale także za pomocą iPod, iPhone i iPad. Głośniki Bluetooth, które oferuje Philips idealnie nadadzą się także do oglądania filmów.

Bezprzewodowe głośniki Philips wyposażone zostały w funkcję, która zapobiega odcinaniu pasma. Zapewnia nam to odtwarzanie wyraźnego, głośnego dźwięku bez zakłóceń i zniekształceń. Dzięki tej technologii możemy słuchać muzyki na wysokim poziomie, mimo niskiego stanu naładowania akumulatora. Dodatkowym atutem, który gwarantuje ta funkcja jest zabezpieczenie głośników przed uszkodzeniem. Im niższy będzie poziom naładowania baterii, tym ciszej grać będą nasze głośniki. Dzięki temu możemy mieć pewność, że żywotność naszego głośnika Bluetooth Philips będzie znacznie wydłużona.

Wbudowany w głośnik Bluetooth pojemny akumulator, zapewni nam długie godziny rozrywki przy ulubionej muzyce, czy ulubionych filmach. Pojemna bateria zapewni nam długie słuchanie muzyki poza domem, bez konieczności jej ciągłego ładowania. Kolejnym atutem jaki posiadają bezprzewodowe głośniki Philips, jest wbudowane wejście audio, które umożliwi nam podłączenie do głośnika niemal każdego urządzenia. Głośnik posiada także mikrofon, dzięki któremu możemy przeprowadzać rozmowy, niczym przez profesjonalny zestaw głośnomówiący. W zależności od tego, jaki model głośnika Philips wybierzemy, jego moc może wahać się między 2-40W. W zależności od modelu, możemy spodziewać się także innych dodatkowych funkcji, takich jak wstrząso i wodoodporność, czy też dodatkowy mikrofon. Głośniki przenośne Philips znaleźć również można w licznych testach, gdzie praktycznie każdy model wypada na tle konkurencji ponad przeciętnie. Zatem który głośnik bezprzewodowy Philips wybrać? Sprawdź poniższy ranking najczęściej kupowanych głośników Philips.

TOP 5 głośników Bluetooth Philips

Głośniki Bluetooth Philips – Test, opinie i cena na 2019

Do najpopularniejszych modeli głośników bezprzewodowych Philips należą: głośnik Bluetooth Philips bt100b/00, Philips bt100w/00, głośnik Bluetooth Philips bt2500, Philips bt100, głośnik bezprzewodowy Philips bt50b, Philips bt25b/00, Philips bt25b, Philips bt 110 i głośnik bezprzewodowy Philips sbt30/00. Każdy z wymienionych głośników cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród kupujących. Jeżeli nie wiesz który głośnik Bluetooth Philips kupić, sprawdź powyższy ranking TOP 5 najczęściej wybieranych głośników mobilnych Philips przez konsumentów. W zestawieniu znajdziesz również aktualną cenę, opinie i specyfikację techniczną każdego urządzenia. Głośniki mobilne Philips zajmują topowe miejsca w testach oraz pozytywnie oceniane są przez użytkowników. W sieci znaleźć można przewagę pozytywnych opinii, podkreślających głównie stosunek jakości do ceny oraz trwałość głośników.

Najlepsze zapytania:

  • philips bt100b
  • głośnik bluetooth philips bt2500 opinie
  • philips bt110 opinie
  • głośnik bluetooth philips bt100b/00 cena
  • przenośny głośnik Philips bt6000b/12
3.7/5 - (7)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKtóry soundbar Samsung wybrać?
Następny artykułGłośniki Manta – Bluetooth

Arek Nowalski

Od małego interesuję się dźwiękiem wysokiej jakości oraz wybieram sprzęt audio z najwyższej półki. To moje hobby, które udało mi się połączyć z pracą zarobkową - pracuję w sklepie muzycznym. Aby jak najlepiej doradzić swoim klientom, sam muszę mieć wystarczającą wiedzę w tym temacie.

ZOSTAW OPINIĘ

Please enter your comment!
Please enter your name here