Który soundbar Samsung wybrać?

1

Najlepsze soundbary Samsung 2019

Soundbary Samsung cechuje przede wszystkim eleganckie wzornictwo, które wraz z otoczeniem tworzy spójną całość. Każdy z modeli idealnie dopasuje się zarówno do tradycyjnych płaskich telewizorów, jak i tych z zakrzywionym ekranem. W przypadku tych drugich, idealnie sprawdzi się Samsung Curved Soundbar. Wspaniały design zapewniają najwyższej jakości materiały i szczegółowo dopasowane detale. Znaczna większość soundbarów Samsung działa bezprzewodowo, co zapobiega zbędnej plątaninie kabli. Technologia Bluetooth dotyczy zarówno samego soundbaru jak i subwoofera Samsung. Zastosowanie tej technologii pozwala na lepsze dopasowanie sprzętu do każdego wnętrza.

Soundbary Samsung oferują nam idealnie czysty dźwięk w jakości HD Audio. Dzięki funkcji Surround Sound Expansion dźwięk rozchodzi się po całym pomieszczeniu, dostarczając nam tym samym realnych doznań dźwiękowych. Atutem Samsung Curved Soundbar jest zapewnienie nam krystalicznie czystego dźwięku przestrzennego w jakości HD. Wbudowany wzmacniacz oraz dedykowany głośnik środkowy w soundbarach Samsung, dostarcza nam czystego i mocnego dźwięku. Soundbary Samsung w zależności od modelu, oferują nam moc na poziomie 80-500W. Są one bowiem w stanie godnie zastąpić nam zestaw kina domowego. W zależności od modelu, dostępne są następujące kanały: 2.1, 2.2, 3.1, 4.1, 5.1, 5.1.4, 6.1, 7.1, 8.1 oraz 9.1.

Prostotę obsługi i wysoką wygodę użytkowania soundbaru Samsung zawdzięczamy technologii bezprzewodowego sterowania urządzeniem. Soundbar możemy bowiem obsługiwać za pomocą smartfona, laptopa czy tabletu, dzięki technologii Bluetooth. Funkcje, które stosuje się w soundbarach Samsung to: Dolby Atmos,  Dolby True HD, Dolby Digital Plus, DTS 2 i Surround Sound Expansion Plus. Na jaki soundbar Samsung się zdecydować? Sprawdź poniższe podsumowanie najczęściej kupowanych sounbarów marki Samsung.

Najchętniej wybierane soundbary marki Samsung

Podsumowanie – Który soundbar Samsung kupić? Ranking 2019

Najpopularniejsze soundbary Samsung to soundbar Samsung hw-j355, soundbar Samsung hw-k450, soundbar Samsung hw-j450, soundbar Samsung hw-k550, soundbar Samsung hw-j550, soundbar Samsung hw-k551, soundbar Samsung hw-j250, soundbar Samsung k550, soundbar Samsung hw-k650, soundbar Samsung hw-j6000, soundbar Samsung hw-h450. Każdy z wymienionych powyżej soundbarów cieszy się dobrymi opiniami wśród konsumentów. Jeżeli nie wiesz jaki soundbar kupić, sprawdź powyższy ranking soundbarów Samsung najczęściej wybieranych przez konsumentów. W zestawieniu znajdziesz również opinie i aktualną cenę każdego urządzenia.

Najlepsze zapytania:

  • soundbar samsung hw-k550
  • soundbar samsung opinie
  • soundbar samsung hw-k450
  • soundbar samsung hw-k950
  • soundbar samsung media expert
  • soundbar samsung media markt
  • soundbar samsung hw-ms650
  • soundbar samsung hw-j355
4.7/5 - (9)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGłośniki JBL – Bluetooth
Następny artykułGłośniki Philips – Bluetooth

Arek Nowalski

Od małego interesuję się dźwiękiem wysokiej jakości oraz wybieram sprzęt audio z najwyższej półki. To moje hobby, które udało mi się połączyć z pracą zarobkową - pracuję w sklepie muzycznym. Aby jak najlepiej doradzić swoim klientom, sam muszę mieć wystarczającą wiedzę w tym temacie.

1 KOMENTARZ

  1. Ciesze się ze mój soundbar samsung j7500 jest na pierwszym miejscu w rankingu. W mojej opinii to najlepszy model tego producenta w tym przedziale cenowym

ZOSTAW OPINIĘ

Please enter your comment!
Please enter your name here